Послуги

Прокатний відділ компанії Тік-Так надає повний комплекс професійних послуг з оренди, встановлення та технічного обслуговування високоякісного концертного звукового і світлового обладнання, мобільної сцени для концертів, шоу і телевізійних програм "під ключ".


Ми гарантуємо індивідуальний підхід до технічного завдання кожного заходу, заснований на високій кваліфікації нашого персоналу і серйозної технічної бази, наявного в нашому розпорядженні і постійно поповнюється і оновлюється нами, обладнання.


Прокатне підрозділ київської фірми "Тік-Так" було створено в квітні 1998 року. У перші ж роки існування, завдяки професійній підготовці персоналу, якості використовуваного обладнання і гранично уважному ставленню до своїх замовникам, прокат "Тік-Так" здобуває довіру широкого кола звукорежисерів і музикантів, які співпрацюють з українськими та зарубіжними зірками. До цього періоду відноситься початок наших робіт з музичними колективами "Джаз-експромт" і "Mans Sound", Lean Joardan, "Брати блюзу", легендарною групою "Арсенал" Олексія Козлова. Тоді ж ми беремо участь в проведенні фестивалю "Осінній джазовий марафон" і джазових вечорів Олексія Когана в клубі "Динамо Люкс".


До 2001 року в числі наших замовників з'являються імена Дмитра Малікова, Володимира Кузьміна, Костянтина Нікольського, Гарика Сукачова, В'ячеслава Бутусова, групи "Мумій Троль", Олега Газманова, Миколи Носкова, Григорія Лепса, Лінди, Ірини Білик, Ані Лорак, Таїсії Повалій, Яна Табачника і груп "Ляпис Трубецкой", "Green Gray" і "Океан Ельзи".


Разом з кількістю робіт, зростає і професійний досвід наших співробітників. Ми постійно оновлюємо і доповнюємо арсенал належить нашому відділу обладнання. У нашому портфоліо з'являються великі "серійні" роботи - всеукраїнський тур Олексія Козлова з групою "Арсенал" і український проект телепередачі КВН. Нас залучають до участі в своїх спектаклях відомі російські та українські театри.


У 2003 році, на додаток до потужного звукопідсилювальної комплексу, наш підрозділ набуває великий комплект світлового концертного обладнання та конструкцію збірної мобільного сцени. Список зірок, в концертах яких ми беремо участь, поповнюють Ігор Ніколаєв, Ігор Крутой, Лариса Доліна, Олександр Маршал, Валерія, Леонід Агутін, Михайло Шуфутинський, група "Скрябін", Валерій Меладзе, Олександр Малінін, Олександр Буйнов, група "Уматурман", "ДіДюЛя", оркестри Георгія Гараняна і Олега Лундстрема, група "БИ-2", AL Jarreau, Charlie Hunter, Avishai Cohen, Dave Holland, Eric Marienthal, John McLaughlin, Al Di Meola, Hiram Bullok, Tony Esposito, N'evergreen, "Transglobal Underground".


У 2004 нас запрошують для участі в роботі фестивалю "Пісня року 2004". В цей же час, наш підрозділ починає брати активну участь в зйомках музичних кліпів і таких популярних телепередач, як "Хороші пісні", "Хорошие шутки", "КВН - Вища ліга" з Олександром Масляковим і "Крок до зірок". Крім цього, починається наше регулярне співробітництво з "Показами мод" і головним українським подією року, в цій області, - "Української Тижнем Моди". Наше обладнання, що обслуговується висококваліфікованими фахівцями, бере участь в програмі відкриття фестивалю "Євробачення 2005", роботі джазових фестивалів "Єдність", "Jazz in Kiev" і спектаклях мюзиклу "Чикаго".


В останні роки, до наших робіт додалося тісну співпрацю з телеканалами "Інтер", "1 + 1", "Новий канал" і регулярну участь в зйомках їх серійних шоу-проектів "Місце зустрічі", "Бійцівський клуб", "Вечірній квартал" , "Свобода на Інтері", "Ключовий момент", "Танцюю для тебе" і "Хто проти блондинок?"